Telefon
WhatsApp
İnstagram
Komple Ağda

Komple Ağda

Komple Ağda

Beyoutiful İstanbul, müşterilerine her daim profesyonel uygulamalar yapmaktadır.

Komple Ağda Uygulaması

Bir ağda seansında öncelikle güzellik uzmanı, ağda yapacağı bölgeyi temizler ve dezenfekte eder. Ondan sonra, ağdayı uygular ve her seferde küçük tüyleri temizler. İki farklı tür ağda vardır. Yumuşak ağda, kağıt veya kumaş şeritleri ile yapılır. Çam sakızı ağdası ise serttir ve direk cilde uygulanır.

Genel olarak, çam sakızı ağdası bikini, koltuk altı ve bacak bölgesindeki kılları temizlemek için kullanılır. Sir ağda ise bacak veya koltuk altı gibi vücudun daha geniş alanlarında kullanılır. Ayrıca üst dudaktaki tüylerin temizlenmesi konusunda da etkilidir. Tüm tüyler temizlendikten sonra güzellik uzmanı, ağda artıklarını temizler ve krem ​​uygular. Böylece seans sona erer.

Komple Ağda Avantajları

Ağdanın etkisi uzun süre kalıcı olduğu için bir ay içerisinde en fazla bir veya iki defa uygulanmalıdır. Bu zaman dilimi cildin dinlenmesine olanak sağlar ve kılların uzamasının, cildi tahriş eden jilet vb. yöntemlerle bölünmesini engeller.

Ağda yapmanın başka bir avantajı da, cildin ipeksi ve sağlıklı olmasıdır. Kıllar köklerinden alındığında cilt kusursuz bir dokuya sahip olur. Ağda yapmak etkili ve makul fiyatlıdır. Günümüzde sıcak, ılık, ve soğuk ağda gibi farklı cilt tipleri ve tercihlere uygun çeşitli seçenekleri de bulunmaktadır.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM